
Oslo By Steiner VGS
Sangelevene på Oslo By steinerskole er igjen klare for å dele sine sanger med Josefines publikum. På denne årlige konserten dykker ungdommene inn i sanger på sitt eget språk og oppdager en lang, rik og variert tradisjon, - på norsk! Flere fremfører sine egne tekster og melodier imens andre lager sine egne versjoner av eksisterende sanger fra alle sjangre. Velkommen til ungdommens kveld, så ærlig og frimodig som bare de unge kan!
Pga corona blir det to konserter denne kvelden, hvis du har kjøpt billetter til feil konsert, vennligst send mail til , så kan vi prøve å bytte billetten :-)
De som har kjøpt billetter til 300 kr, vil få 50% av pengene tilbake fra billettøren.
På konserten kl 19:30 vil disse sangene fremføres:
Dørene åpner 18:00, konserten starter 19:30
Margit Hjukse - trad.norsk
Slickedager - Folk og røvere
Tommelen på vekta - Cezinando
Nøtteliten - Alf Prøysen
Sorry - AF1
Sola skinner - Joakim Nilsen
Dum og Deilig - Knutsen og Ludvigsen
På konserten kl 20:30 blir disse fremført:
Kamilla og Tyven - Morten Harket
Stille Vann - Siri Nilsen
Hore og Madonna - Cezinando
Sangen Min - Building instrument
Egen låt - Ventetid - Egen melodi, tekst av Inger Hagerup
Bølgenes makter - Marthe Wang
Under deg - No.4
Pga. Coronaviruset er det dessverre ingen matservering på Josefine Vertshus denne sesongen. Det er også kun 40 billetter tilgjengelig!
Vi vil registrere navn og nummer på alle i publikum for eventuell smittesporing
14. oktober

